Tömplõikus

Loe õpikust:4.12 Lõikusstiil, lõikustehnikad

Kõige levinum juuste lõikamise tehnika (teatakse ka sassoon- lõikusmeetodi nime all).
Tömplõikuse korral lõigatakse juuksekarvad risti läbi, mis annab tulemuseks tömbi juukseotsa.

Blunt cut

Also known as one-length cut, zero-elevation cut, or no-elevation
cut; all hair comes to single hanging level, forming a weight line; cutting line can be horizontal, diagonal, or rounded; cut with a stationary guide; excellent for fine or thinner hair types (appears thicker)

Тупой порез

Также известен как разрез одной длины, разрез с нулевой отметкой или без возвышения.
Pезать; все волосы доходят до единого свисающего уровня, образуя весовую линию; линия резки может быть горизонтальным, диагональным или закругленным; рез со стационарной направляющей; отлично для штрафа или тонкие волосы (кажется толще)