Eessõna

Selleks, et õppimine kujuneks viljakaks, tuleb see õppijale huvitavaks teha. Õpetamisega on lood samamoodi!

A. Kidron

ARMAS ÕPPIJA!

Sisenesid veebipõhisesse õpikeskkonda, mis on mõeldud just sulle, kes sa tahad õppida ja saada väga heaks meistriks juuksuritöös.
Juuksuriks olemine ei tähenda ainult juuste värvimise, lokkimise või lõikamise tundmist – on suur vastutus olla spetsialist, kes aitab kliendil leida oma stiili ja muuta tema välimust.
Õpikeskkond on loodud selleks, et saaksid omandada kõik alusteadmised, -oskused ja -tegevused, mis juuksuriks saamisel vajalikud on.
Õpikeskkonna sisu loomisele andsid oma panuse paljud juuksuri eriala spetsialistid nii koolide, tööandjate kui juuksekosmeetikafirmade koolitajate seast.

Õpikeskkonna mõtlesid välja, panid kokku ja tegid huvitavaks:
Kertti Viru, Kaja Seppel, Annely Joa – tekstid,
Stina Seppel – illustratsioonid,
Roman Gorislavski – 3D animatsioonid,
Kätlin Penelope Russak – fotod,
Jörgen Paabu – filmiklipid,
Shingo Asano – 2D animatsioonid ja veebidisain.

Koostajad avaldavad tänu õpikeskkonna valmimise kaasaaitajatele:
Leili Liinak, Jana Anier, Kätlin Leokin, Sigrid Pachel, Maarja Roots, Martin Kullus, Anu Habakukk, Marili Maasen, Vesse Seppel, Katrin Valter, Anne Kuusemets, Martin-Edvard Ervin, Evelyn Hansberg, Margit Heeringas, Elise Ant ja ilusalong „Intersalon“ meeskond.

Tutvu esmalt õpikeskkonna juhendiga ja asu julgelt kasutama!

Selle õppematerjali koostamist toetas Euroopa Liit.